שמן קנאביס ושמן האמפ – ומה שביניהם – בואו להבין וללמוד

מהם הסוגים של שמן קנאביס רפואי בישראל?

לשמן קנאביס יש סוגים שונים רבים.

ישנם שמנים המופקים עם או מצמח הקנאביס כמו למשל שמן “ריק סימפסון”, שמן לבישול, או שמן קנאביס רפואי שהוא מעורבב לרוב עם שמנים מסוג אחר ומשמשים כסגולות לטפיול במחלות שונות וגם במקרים מסויימים ניתן גם להשתמש בשמן למריחה.

כמו כן ישנו שמן האמפ- שמן זה מופק מזרעי המפ שזהו מזון על. שמן זה הוא זן מצמח הקנאביס אבל ההבדל הוא שאין לו השפעות פסיכו אקטיביות, והוא בעל ערכים תזונתיים גבוהים מאוד.

שמן האמפ מכיל אומגה 3, 6, ו9 , ויטמינים רבים וחלבונים רבים אשר תורמים רבות לתפקוד הגופני שלנו.

שמן האמפ מותר מבחינה חוקית בישראל, הוא מיובא לישראל ויש לו רישיון ממשרד הבריאות.

אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי שמן הקנאביס שקיימים בארץ והם: שמן קנאביס ירוק בריכוז נמוך וריכוז גבוה, שמן סי בי די, שמן קנאביס שחור ושמן קנאביס למריחה.

מהם הסגולות הרפואיות של שמן הקנאביס?

היתרונות הבולטים ביותר של שמן הקנאביס הם: משכך כאבים, טיפול בהתקפי אפילפסיה, שיפור זרימת הדם, טיפול במחלת אלצהיימר, מחלות דלקתיות במעיים, חיזוק השינה, הקלה על מתח, חרדה ודכאון, ועוד.

היתרון המהותי בשימוש בשמן קנאביס הוא שהריכוז של החומר הפעיל יכול להיות גבוה מאוד ועל ידי כך להשפיע לטווח זמן ארוך יותר. כמו כן ההשפעה מאוד גבוהה באמצעות צריכת שמן הקנאביס.

אצלנו תוכלו להשיג את כל סוגי שמן הקנאביס, בריכוזים גבוהים ונמוכים, באיכות הגבוהה ביותר.

אנחנו שמים דגש לאיכות המוצרים שלנו- זהו הדבר החשוב לנו ביותר! הסגולות הרפואיות שמקבלים כאשר צורכים את שמן הקנאביס יכולות לשפר את בריאותכם ואיכות החיים.

אנא תנו לנו את האופציה להוכיח לכם שאפשר לחיות יותר בריא באיכות גבוהה ללא פשרות! התנסו עוד היום במוצר שמן הקנאביס שלנו ובטוחים שתחזרו אלינו שוב!

שמן קנאביס